5th January 2020 

KICK-OFF 10:30AM UNLESS STATED | FULLY COMPLETE YOUR MATCH SHEETS

ALBERT DANIELS – ROUND 1 Venue Result Other
Stoke Newington Vs TRKRZ SM 3-2
JACK MORGAN CUP – PRELIM Venue Result Other
Football Club 22 Vs The Wenlock SM 0-3
HACKNEY & LEYTON JUNIOR CUP – R1 Venue Result Other
Caledonian Park Vs Quays Athletic SM 6-4
PREMIER DIVISION Venue Result Other
FC Bartlett Vs FC Niva SM 2-4
Mile End Baiteze Vs Bromley By Bow SM 4-3
Power Red Vs Tottenham Phoniex SM 4-1
Sporting Mundial Vs Hackney Downs SM 8-1
DIVISION ONE Venue Result Other
Lifa FC Vs Baddoo FC SM 1-3
London United Vs NW London Reserves SM w/o home
Middlesbrough Sup Vs CSM London SM 9-2
DIVISION TWO Venue Result Other
Acorn FC Vs Azteca SM 2-2
Dame Alice Athletic Vs Boundary Estate SM 2-3
FC BKT Vs Bocca Albion SM 1-2
Waltham Forest United Vs City East NM 0-7
DIVISION THREE Venue Result Other
H & L All Stars Vs Gladstone Wanderers NM 2-7
Quinine Vs Maynell NM 1-2
Red Star Homerton Vs Mabley Mavericks SM 2-2
The Gun Vs Milfields FC SM 4-3
DIVISION FOUR Venue Venue Other
Athletico DFZ Vs CP Rangers SM 5-0
East London Vs Birkbeck Orient SM 5-0
North East Lions Vs Gorillas FC SM 9-0
Wojak Sunday Vs Fish Island SM 0-2

12th January 2020

KICK-OFF 10:30AM UNLESS STATED | FULLY COMPLETE YOUR MATCH SHEETS

DICKIE DAVIES CUP – ROUND 3 Venue Result Other
CSM London Vs Middlesbrough Sup South SM 1-3
Power Red Vs Sporting Club De Mundial SM 0-6
TRKRZ Vs BG Club SM 3-0
Wojak Sunday Vs Stoke Newington SM 4-2
North East Lions Vs City East NM 2-5
Red Star Homerton Vs Bromley By Bow SM 2-9
Hackney Downs Vs Azteca SM 1-2
FC Niva Vs Baddoo FC SM 0-1
Tottenham Phoenix Vs Dame Alice Athletic SM 5-4
Quays Athletic Vs NW London Reserves SM 17-0
H & L All Stars Vs FC BKT NM 2-3
London United Sports Vs FC Bartlett SM w/o away
Football Club 22 Vs Caledonian Park NM 1-4
HACKNEY & LEYTON JUNIOR CUP – R1 Venue Result Other
The Wenlock Vs Birbkeck Orient SM 3-0
PREMIER DIVISION Venue Result Other
Boston Celtics Vs Mile End Baiteze Squad SM 1-1
DIVISION TWO Venue Result Other
Acorn Vs Waltham Forest United SM 6-3
Bocca Albion Vs Boundary Estate NM 2-7
DIVISON THREE Venue Result Other
Gladstone Wanderers Vs Maynell SM 3-1
Mabley Mavericks Vs The Gun SM 2-2
Quinine Vs Milfields FC NM 3-7
DIVISON FOUR Venue Result Other
Bbow Bbadgers Vs Athletico DFZ SM 2-4
Fish Island Vs CP Rangers SM 2-2
Gorillas FC Vs South London Sharks SM 2-2

26th January 2020

KICK-OFF 10:30AM UNLESS STATED | FULLY COMPLETE YOUR MATCH SHEETS

LFA – SUNDAY JUNIOR – 1/4 FINALS Venue Result Other
Inter Global FC Vs Sporting Club De Mundial AWAY 0-2
Honor Oak Vs BG Club AWAY 1-6
JACK WALPOLE CUP – ROUND 3 Venue Result Other
Middlesbrough Sup South Vs CSM London SM 2-1
JACK MORGAN CUP – ROUND 1 Venue Result Other
City East Vs North East Lions NM 1-1 2-4p
Caledonian Park Vs South London Sharks SM 6-2
The Wenlock Vs Bbow Bbadgers SM 4-1
Maynell Vs Quinine NM 0-4
Waltham Forest Utd Vs Dame Alice Athletic SM w/o away
Acorn FC Vs Fish Island SM 2-2 2-4p
Boundary Estate Vs Quays Athletic NM 6-0
Wojak Sunday Vs CP Rangers SM 4-1
HACKNEY & LEYTON JUNIOR – ROUND 2 Venue Result Other
Red Star Homerton Vs The Gun SM 4-0
PREMIER DIVISION Venue Result Other
FC Bartlett Vs Boston Celtics SM 1-3
FC Niva Vs Tottenham Phoenix SM 1-0
Mile End Baiteze Squad Vs Hackney Downs SM 6-1
Stoke Newington Vs Bromley By Bow SM 1-5
DIVISION ONE Venue Result Other
London United Sports Vs Boca D’Est SM w/o home
NW London Reserves Vs Baddoo FC SM 1-4
TRKRZ Vs Lifa FC SM 4-5
DIVISON TWO Venue Result Other
Azteca Vs Bocca Albion SM 3-1
DIVISON THREE Venue Result Other
Football Club 22 Vs Bow Badgers SM 2-1
Mabley Mavericks Vs H & L All Stars NM 1-2
Milfields FC Vs Gladstone Wanderers SM 1-2
DIVISION FOUR Venue Result Other
Athletico DFZ Vs Birkbeck Orient NM 6-0
Gorillas FC Vs East London SM 2-5