3rd November 2019   

KICK-OFF 10:30AM UNLESS STATED | FULLY COMPLETE YOUR MATCH SHEETS

LFA – SUNDAY CHALLENGE CUP – RD 3 Venue Result Other
Olympia Vs Mile End Baiteze Squad AWAY 2-2 4-5p
LFA – SUNDAY JUNIOR CUP – RD 3 Venue Result Other
Kew Antigua Vs BG Club AWAY 1-3
Sporting De Mundial Vs NW London Res. SM 3-0
Azteca Vs FC United Of Bromley SM 3-6
Muswell Hill Vs Middlesbrough Sup South AWAY 5-2
DICKIE DAVIES CUP – RD 1 Venue Result Other
Athletico DFZ Vs Gladstone Wanderers SM 6-2
Caledonian Park Vs Gorrilas FC SM 8-1
Bright Stars Youth Vs Wojak Sunday SM 0-8
PREMIER DIVISION Venue Result Other
Boston Celtics Vs FC Niva SM 1-2
FC Bartlett Vs Stoke Newington SM 4-1
Hackney Downs Vs Bromley By Bow SM 1-5
Tottenham Phoenix Vs Power Red SM w/o home
DIVISON ONE Venue Result Other
Barking Tigers Vs Lifa FC SM 4-7
Boca D’Est Vs London United Sports SM 5-1
CSM London Vs Baddoo FC SM 3-7
DIVISION TWO Venue Result Other
Acorn FC Vs Dame Alice Athletic SM 6-1
Bocca Albion Vs FC BKT SM 0-3
City East Vs Waltham Forest United SM 9-0
Regents Park Rovers Vs Boundary Estate NM 3-10
DIVISION THREE Venue Result Other
Bow Badgers Vs Red Star Homerton SM 1-3
H & L All Stars Vs The Gun NM 3-1
Mabley Mavericks Vs Quinine NM 2-4
Milfields FC Vs Football Club 22 SM w/o away
Quays Athletic Vs Maynell NM 5-0
DIVISION FOUR Venue Result Other
Bbow Bbadgers Vs CP Rangers SM 5-5
Fish Island Vs East London SM 2-2
North East Lions Vs Birkbeck Orient SM 4-2
South London Sharks Vs The Wenlock SM 2-4

10th November 2019

KICK-OFF 10:30AM UNLESS STATED | FULLY COMPLETE YOUR MATCH SHEETS

SUNDAY NATIONAL CUP – RD 2 Venue Result Other
Shire United Vs Mile End Baiteze Squad AWAY PP
Sporting Club De Mundial Vs Old Southall SM 6-1
JACK WALPOLE CUP – R1 Venue Result Other
South London Sharks Vs Milfields FC SM 2-2 4-5p
PREMIER DIVISION Venue Result Other
BG Club Vs FC Niva SM w/o away
Boston Celtics Vs FC Bartlett SM 1-2
Bromley By Bow Vs Stoke Newington SM 7-3
Power Red Vs Hackney Downs SM 1-2
DIVISION ONE Venue Result Other
Baddoo FC Vs Lifa FC SM 3-5
London United Sports Vs CSM London SM 2-4
Middlesbrough Sup Vs Barking Tigers SM w/o home
NW London Reserves Vs Boca D’Est NM 3-0
DIVISION TWO Venue Result Other
Bocca Albion Vs Azteca SM 3-3
FC BKT Vs Dame Alice Athletic SM 2-3
Regents Park Rovers Vs Acorn FC SM w/o away
Waltham Forest Utd Vs Boundary Estate NM 1-3
DIVISION THREE Venue Result Other
Caledonian Park Vs Quays Athletic SM 3-0
Football Club 22 Vs H & L All Stars NM 3-2
Gladstone Wanderers Vs Bow Badgers SM 2-3
Red Star Homerton Vs Quinine SM 6-1
The Gun Vs Maynell NM 5-1
DIVISION FOUR Venue Result Other
Athletico DFZ Vs Fish Island SM 1-2
Bbow Bbadgers Vs North East Lions SM 3-3
Birkbeck Orient Vs Gorillas FC NM 6-3
East London Vs Wojak Sunday SM 6-0
The Wenlock Vs Bright Stars Youth SM 12-0

17th November 2019 

KICK-OFF 10:30AM UNLESS STATED | FULLY COMPLETE YOUR MATCH SHEETS

SUNDAY NATIONAL CUP – R2 Venue Result Other
Shire United Vs Mile End Baiteze Squad AWAY 2-1
LONDON UNDER 18 SUNDAY CUP – R2 Venue Result Other
Wingate & Finchley Vs Athletico DFZ AWAY 2-2 4-3aet
PREMIER DIVISION Venue Result Other
FC Bartlett vs Bromley By Bow SM 1-4
Power Red Vs Boston Celtics SM 3-1
Sporting Mundial Vs Tottenham Phoenix SM 7-0
Stoke Newington Vs BG Club SM 3-4
DIVISION ONE Venue Result Other
Baddoo FC Vs London United Sports SM 3-2
CSM London Vs Middlesbrough Sup Sth SM 5-3
Lifa FC Vs Boca D’Est SM 1-1
TRKRZ Vs NW London Reserves SM 0-4
DIVISION TWO Venue Result Other
Azteca Vs FC BKT SM w/o home
Boundary Estate Vs City East NM w/o away
Dame Alice Athletic Vs Acorn FC SM 5-1
Waltham Forest United Vs Bocca Albion SM 2-3
DIVISION THREE Venue Result Other
Football Club 22 Vs Caledonian Park NM 1-3
Mabley Mavericks Vs Milfields FC SM 3-3
Maynell Vs Quinine SM w/o away
Red Star Homerton Vs H & L All Stars NM 1-0
The Gun Vs Gladstone Wanderers SM 1-7
DIVISION FOUR Venue Result Other
Bright Stars Youth Vs Birkbeck Orient SM w/o away
East London Vs South London Sharks SM 1-1
Fish Island Vs The Wenlock SM 1-3
Gorillas FC Vs Bbow Bbadgers SM 4-5
Wojak Sunday Vs CP Rangers NM 4-6

24th November 2019

KICK-OFF 10:30AM UNLESS STATED | FULLY COMPLETE YOUR MATCH SHEETS

PREMIER DIVISION Venue Result Other
Boston Celtics Vs BG Club SM 3-3
FC Bartlett Vs Hackney Downs SM 3-4
FC Niva Vs Sporting Club De Mundial SM 2-4
Power Red Vs Bromley By Bow SM 1-6
Tottenham Phoenix Vs Mile End Baiteze SM 0-2
DIVISION ONE Venue Result Other
Barking Tigers Vs Baddoo FC SM 2-6
Boca D’Est Vs CSM London SM 3-2
London United Sports Vs TRKRZ SM 3-8
Middlesbrough Sup Vs NW London Res SM 5-0
DIVISION TWO Venue Result Other
Acorn FC Vs Bocca Albion SM 3-1
Boundary Estate Vs Azteca NM 4-3
Dame Alice Athletic Vs City East SM 1-3
Waltham Forest United Vs FC BKT SM 5-4
DIVISION THREE Venue Result Other
Caledonian Park Vs Gladstone Wanderers NM 7-1
H & L All Stars Vs Bow Badgers NM 2-1
Mabley Mavericks Vs Quays Athletic SM 2-1
Maynell Vs Red Star Homerton SM 0-5
Milfields FC Vs The Gun SM 3-2
Quinine Vs Football Club 22 NM 4-4
DIVISION FOUR Venue Result Other
Birkbeck Orient Vs East London SM 4-2
CP Rangers Vs Bright Stars Youth NM w/o home
Fish Island Vs Bbow Bbadgers SM 1-2
Gorillas FC Vs Athletico DFZ SM 2-13
North East Lions Vs The Wenlock SM 4-3